پویش خانه ام هیئت تو

پویش خانه ام هیئت تو

 


محور 1:نظر به وضعیت موجود و عدم امکان حضور در مساجد و هیئات مذهبی و همچنین اهمیت زنده نگه داشتن آموز های عاشورایی به ویژه در کانون مقدس خانواده  این روضه ها و مرثیه ها در فضای خانواده برگزار شود.


محور 2:فضاآرایی محیط خانه و محله با نمادها و نشانه های عاشورایی می تواند نقشی مؤثر در حفظ و پاسداشت شعائر حسینی داشته باشد.

محور 3:با توجه وضعیت موجود و عدم امکان توزیع نذورات در قالب اطعام، در راستای بهبود سلامت جامعه و خانواده ها نذورات می تواند در قالب نذر سلامت مانند توزیع ماسک، مواد ضد عفونی و یا ضد عفونی کردن محلات ، خانه ها و... مورد اهتمام قرار گیرد. 

 محور 4:این محور به نوعی مهمترین و کلیدی ترین محور موضوعی این پویش می باشد که نه تنها به معرفت و شناخت حاصل از روضه اباعبدالله الحسین بلکه التزام عملی به ولایت پذیری ائمه هدی و دوستی و مهربانی با محبین ایشان در فضای خانواده و در سطح گسترده اجتماعی اشاره دارد. طریقتی که اهتمام جدی به آن در مسیر انتظار و مقدمه سازی برای ظهور حضرت صاحب الزمان عج ضرورتی غیر قابل انکار است. در این محور زوجین می توانند تجارب و اقدامات خود را در زمینه احسان، مهربانی و گذشت در میان اعضای خانواده و خویشاوندان در نسبت با فراز «إنی سلم لمن سالمکم» در قالب(ارسال پیامک- اتصال پیوند های گسسته، سرکشی از بزرگان و خویشاوندان ، و مصادیق دوستی با اعضای خانواده) 

نحوه شرکت:

✳️بارگذاری کلیپ، عکس و متن در سامانه زندگی به سبک رضوی . ورود به پروفایل کاربری ،"فعالیت اجتماعی"Www.zendegiaqr.ir

✳️ قرار دادن کلیپ ، عکس و متن نوشته در اینستاگرام خود با هشتک #خانه_ام_هیئت_تو

افزودن دیدگاه جدید:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید