تبیین جزئیات برنامه " زندگی به سبک رضوی " در دومین وبینار آموزشی مرکز بانوان و خانواده آستان قدس رضوی
تبیین جزئیات برنامه " زندگی به سبک رضوی " در دومین وبینار آموزشی مرکز بانوان و خانواده آستان قدس رضوی
پنجشنبه, ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۶:۵۸

تبیین جزئیات برنامه " زندگی به سبک رضوی " در دومین وبینار آموزشی مرکز بانوان و خانواده آستان قدس رضوی.

دومین وبینار تخصصی  مسئولین استانی کانون خادمیاری بانوان و خانواده  کشور با حضور محمد حسن اسماعیلی مسئول اجرای برنامه "زندگی به سبک رضوی" برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی  ، دومین وبینار تخصصی  مسئولین کانون بانوان و خانواده آستان قدس روز گذشته با حضور حداکثری مسئولین کانون های استانی ، با هدف تبینن اصول ، اهداف و شیوه های برنامه زندگی به سبک رضوی  برگزار شد .

در این وبینار محمد حسن اسماعیلی مسئول اجرای این برنامه ، در راستای آشکار سازی اهداف برنامه گفت : زندگی به سبک رضوی سعی بر تحکیم و تعالی زندگی نومزدوجین دارد ، این برنامه با کمک های مشاوره ای به  ایشان در سه سال اول زندگی ، مسیر زندگی مشترک را برای نو مزدوجین هموار و آسان می کند .

وی در ادامه  همراهی و همکاری سایر ارگان ها را شرط لازم برای هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه دانست و از مسئولین کانون های استان ها خواست در مسیر هر چه بهتر برگزار شدن این برنامه از کلیه نهادهای مرتبط با نومزدوجین جهت همکاری دعوت به عمل آید .

اسماعیلی در تبیین برنامه ی امسال گفت : آموزش های این دوره با توجه به شرایط ، به صورت مجازی برگزار خواهد شد و فقط شهرهایی که وضعیت سفید اعلام شده است کلاس ها به صورت حضوری تشکیل خواهد شد .

زندگی به سبک رضوی  عنوان برنامه ای آموزشی ، فرهنگی اجتماعی و حمایتی است که امسال برای چهارمین سال پیاپی به همت مرکز امور بانوان وخانواده آستان قدس رضوی  در سطح کشور برگزار می گردد ؛ در این برنامه نو مزدوجین هر استان شناسایی و برای شرکت در دوره آموزشی دعوت خواهند شد ؛ این همسران در سه سال ابتدای زندگی مشترک از همراهی و مشاوره  پشتیبان های این برنامه بهره خواهند برد .

شایان ذکر است نومزدوجین می توانند از طریق ارسال عدد  11 به شماره  8008  برای حضور در این برنامه اعلام آمادگی نمایند.

 

پیوست ها:
منابع:
افزودن دیدگاه:

متن ساده

HTML محدود

Image CAPTCHA
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید